Aktualności

System kolejkowy w placówkach medycznych a satysfakcja obsługi

6 kwietnia 2021
Nie od dziś mają miejsce sytuacje, że kolejki oczekujących na wizytę pacjentów są zbyt długie, a czas oczekiwania potrafi zrujnować, nawet najbardziej precyzyjnie zaplanowany dzień. Aby temu zaradzić i usprawnić obsługę pacjentów w przychodniach, wykorzystywane są tzw. systemy kolejkowe, które poprawiają płynność przechodzenia w kolejce i tym samym rozładowuje nerwową atmosferę w poczekalniach. Czym wyróżnia się system od Dasoft? Jak działa urządzenie Qmedia i Feedback?

System parkingowy w biurowcu lub centrum handlowym – 10 najważniejszych faktów

10 marca 2021
Parkowanie to sztuka. Dosłownie i w przenośni, a jej organizację najlepiej pozostawić profesjonalistom. W dobie intensywnego rozwoju przedmieść i systemów typu “Park&Go”, dojeżdżający do pracy przesiadają się na głównie komunikację publiczną. Wtedy też sztuka parkowania nabiera całkiem nowych aspektów.

System kolejkowy Anticovid skutecznie sprawdza się w urzędach

1 marca 2021
Stan epidemiologiczny w Polsce w znaczący sposób wpłynął na działalność instytucji publicznych. Podstawowym problemem przed jakim stanęły także samorządy stało się zmniejszenie natężenia ruchu klientów w poszczególnych lokalizacjach urzędu. Na przeciw tej sytuacji wyszła firma Dasoft, która wprowadziła kilka dodatkowych rozwiązań w tym zakresie.

Dezynfekcja w czasie pandemii – nowoczesne dozowniki do dezynfekcji

12 stycznia 2021
Obecna sytuacja w Polsce i na świecie wpłynęła na wiele branż. Część z nich zmuszona była częściowo ograniczyć funkcjonowanie, inne musiały odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Zagrożenie epidemiologiczne wymusiło zastosowanie zupełnie nowych rozwiązań, które mają zapewnić klientom oraz pracownikom maksimum bezpieczeństwa.

Infokioski – jak działają i gdzie mają zastosowanie

15 grudnia 2020
Infokioski, zwane informatorami multimedialnymi, zrewolucjonizowały sposób komunikowania się i przekazywania informacji. Firmom z różnych branż dały zupełnie nowe możliwości zaprezentowania swojej oferty w nowoczesnej, multimedialnej formie. Czym dokładnie są infokioski? Jak działają i gdzie mogą mieć zastosowanie?

Systemy kolejkowe w dobie pandemii

12 listopada 2020
Wybuch pandemii koronawirusa postawił nas wszystkich w zupełnie nowej sytuacji. Wielu przedsiębiorców musiało mocno ograniczyć lub całkowicie zawiesić swoją działalność. Te branże, których zamknięcie było niemożliwe, musiały dostosować się do bardzo rygorystycznych obostrzeń. Wyzwaniem na masową skalę stało się poszukiwanie rozwiązań, które zapewniłyby klientom bezpieczne korzystanie z przestrzeni publicznej. Dzięki nowym technologiom stosowanie się do zasad social distancingu jest nie tylko łatwiejsze, ale i bardziej efektywne.   

Innowacje Dasoft pomagają walczyć z rozprzestrzenianiem się COVID-19

4 listopada 2020
Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła możliwość rezerwacji miejsca w kolejce oraz wirtualnego biletu za pośrednictwem smartphone’a, co okazało się kluczowe podczas pandemii i w świetle bardzo rygorystycznych obostrzeń dotyczących liczby osób w zamkniętych pomieszczeniach – mówi Michał Suski, dyrektor ds. rozwoju w firmie Dasoft.

3 sektory, które potrzebują kolejkomatów

15 maja 2020
System kolejkowy, zwany również systemem kierowania ruchem klientów lub systemem numerkowym to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnić może działanie wielu branż. Główną zaletą kolejkomatów jest skrócenie czasu oczekiwania, co znacząco wpływa na podniesienie komfortu interesantów. Podniesienie jakości obsługi to duży plus dla firmy, która zyskuje w oczach klientów i staje się bardziej konkurencyjna. Oto trzy główne branże, które dzięki kolejkomatom mają szansę stać się bardziej innowacyjne i przyjazne użytkownikom. 

Terminale płatnicze – niezbędne narzędzie każdego przedsiębiorcy

22 stycznia 2019
Możliwość dokonania płatności bez użycia gotówki to w obecnych czasach standard. Tego oczekują od firm klienci. Chcemy płacić kartą wszędzie gdzie to możliwe – w sklepie, w restauracji, w salonie fryzjerskim. Ten rodzaj transakcji jest tak popularny, że część osób całkowicie zrezygnowała z posiadania gotówki. Niestety, w naszym kraju nadal jest wiele firm, w których nie zapłacisz kartą. Co wtedy robisz? Zmieniasz restaurację, fryzjera bądź sklep na taki gdzie kartą zapłacisz. Wielu przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy jak wiele traci pozbawiając swoich klientów możliwości dokonywania płatności bezgotówkowo. To po prostu najprostsza droga do tego by klienta stracić...

System kolejkowy - oszczędność czasu i pieniędzy

23 listopada 2018
Sprawna obsługa klienta to dziś wartość wielce pożądana na rynku. Nie mamy czasu, ciągle się gdzieś śpieszymy, wszystkie sprawy chcemy załatwiać sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Kolejki, bałagan i długi czas oczekiwania rodzą frustrację i często powodują, że rezygnujemy z usług danej firmy na rzecz innej, gdzie obsługa petentów jest sprawniejsza. Nic dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na rozwiązanie jakim są systemy kolejkowe. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, że kolejkomat to idealne rozwiązanie również dla Twojego biznesu.

Nowoczesne systemy kolejkowe - pomagają sprzedawać i kreować wizerunek

30 grudnia 2015
Systemy kolejkowe to nie tylko urządzenia służące do „wydawania numerków”, ale przede wszystkim zbiór różnych elementów, które przekładają się na ogólne wrażenie klienta podczas kontaktu z firmą, marką czy instytucją. Nowoczesne kolejkomaty pozwalają na zarządzanie nie tylko przepływem, ale też obsługą klientów. Zobaczmy, jak to wygląda w praktyce.

Kolejkomaty zmieniają oblicze instytucji użyteczności publicznej

30 grudnia 2015
Instytucje użyteczności publicznej uważane są często za miejsca, w których nie szanuje się czasu obywatela, nie liczy z jego potrzebami i nie pomaga w rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłasza. Tak być jednak nie musi! Niewielka zmiana pozwala na znaczne podniesienie jego satysfakcji. Najlepszym dowodem na to są urzędy, które zdecydowały się na wdrożenie systemów kolejkowych.