Aktualności

Terminale płatnicze - sposób na szybkie płatności

27 września 2013
Nowoczesna bankowość, dostęp do konta przez internet, płatności kilkoma kliknięciami - takie wynalazki spowodowały, że w naszych portfelach znajduje się coraz mniej gotówki. Zastępują ją karty debetowe, kredytowe, lub posiadające specjalne moduły modnych ostatnio transakcji zbliżeniowych.

Dlaczego warto wprowadzić w firmie system kolejkowy?

27 września 2013
Czy Twoja firma obsługuje codziennie wielu klientów? Czy można liczyć ich w dziesiątkach, albo nawet setkach? Jeśli tak, z pewnością warto wprowadzić do niej system kolejkowy. Jest to doskonałe rozwiązanie, z którego korzysta już wiele różnego rodzaju instytucji.

Spółka DASOFT otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 w 2 kategoriach

29 lutego 2012
Miło nam poinformować, że decyzją kapituły konkursu Jakość Roku 2011r, Spółka DASOFT otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 w 2 kategoriach: "Produkt za terminal Spectra Creon" i "Usługa za ogólnopolski serwis IT".

Dział Serwisu Dasoft pretenduje do tytułu Jakość Roku 2011

5 stycznia 2012
Miło nam poinformować, że Dział Serwisu Dasoft pretenduje do tytułu Jakość Roku 2011

Szczęśliwego Nowego Roku 2012

30 grudnia 2011
Wszystkim Partnerom Biznesowym życzymy samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym w nadchodzącym 2012 roku…. Zarząd i pracownicy DASOFT S.A.

Kolejny sieciowy klient na systemy kolejkowe w Dasofcie!

2 września 2009
Kolejny sieciowy klient na systemy kolejkowe w Dasofcie! Firma Dasoft usprawnia obsługę klientów w kolejnych jednostkach Zarządu Transportu Miejskiego.

System Kolejkowy Dasoft S.A. w Kurierze Warszawskim

27 sierpnia 2009
System Kolejkowy firmy Dasoft S.A. po raz kolejny pojawił się w telewizji. Tym razem dzięki instalacji w szpitalu dziecięcym przy ulicy Niekłańskiej w Warszawie!

Audyt w Ministerstwie Finansów

28 lipca 2009
Nasz Zespół do spraw audytów informatycznych został zaproszony przez Ministerstwo Finansów do wzięcia udziału w audycie jednego z najważniejszych przedsięwzięć informatycznych na szczeblu ministerialnym i unijnym.

Święta, Święta, Święta ...

22 grudnia 2008
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej jak i życiu osobistym. Zarząd i pracownicy Dasoft S.A.

Nowy nośnik reklamowy w Centrum Handlowym Targówek

10 października 2008
Z przyjemnością informujemy, że 9 października zainstalowaliśmy dwa ekrany holograficzne typu Eclipse II, o rozmiarach 2 x 1,5 m, w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie.

Holografia? To jest to!

17 czerwca 2008
Dasoft rozszerzył swoje portfolio produktowe o innowacyjne na polskim rynku ekrany holograficzne - rozwiązanie umożliwiające wyświetlanie kontentu reklamowego w witrynach sklepowych i nie tylko.

Nowa instalacja dla PTC ERA

11 lutego 2008
11 lutego zainstalowaliśmy system zarządzania ruchem klientów w nowym salonie PTC ERA w Krakowie.