DASOFT

Systemy kolejkowe i ogólnopolski serwis urządzeń elektronicznych

Dasoft to lider polskiego rynku systemu kolejkowania i serwisu urządzeń elektronicznych. W ofercie posiadamy przede wszystkim innowacyjne systemy kolejkowe, które pozwalają sprawnie sterować obsługą klienta i poprawiać jej jakość.

Nasza elektroniczna komunikacja wizualna Digital Signage na wyższy poziom wprowadza reklamę i dotarcie do klientów w takich miejscach jak galerie czy salony sprzedaży. Digital Signage to przy tym znacznie skuteczniejsze rozwiązanie niż tradycyjne plakaty reklamowe.

Autorskim rozwiązaniem Dasoft są również infokioski, które zapewniają szybki i intuicyjny sposób dotarcia do informacji. Infokioski stanowią też bardzo efektowną formę prezentacji marki. Oferujemy także nowoczesne systemy nawigacji parkingowej. Systemy parkingowe świetnie się sprawdzają przede wszystkim w galeriach handlowych, gdzie usprawniają parkowanie w czasie największego ruchu. Dasoft jest ponadto liderem w dostarczaniu elektronicznych etykiet cenowych dla nowoczesnych sklepów.

Elektroniczne systemy kolejkowe Dasoft

Trudno o równie skuteczne w obsłudze klientów rozwiązanie niż elektroniczny system kolejkowy dostarczany przez Dasoft. Kolejkomat pozwala sprawnie i bezpiecznie zarządzać kolejkami w urzędach i instytucjach publicznych, punktach obsługi klienta, bankach, przychodniach i aptekach, lokalach gastronomicznych, na dworcach oraz lotniskach.

Dobrze wdrożony system kolejkowania skraca czas oczekiwania na załatwienie sprawy, poprawia jakość obsługi klientów i zwiększa ich komfort. System kolejkowy podnosi efektywność pracowników i daje im większe poczucie bezpieczeństwa. Systemy kolejkowania Dasoft są łatwe w obsłudze i instalacji, zapewniają pełen monitoring i rozbudowane raportowanie oraz możliwość skonfigurowania systemu do swoich potrzeb.

Ogólnopolski serwis urządzeń elektronicznych

Dasoft zapewnia kompleksowy serwis urządzeń elektronicznych w całej Polsce. Naszym największym atutem jest doświadczony i profesjonalny zespół fachowców oraz wysoko wykwalifikowana sieć serwisowa. Dysponujemy autorskim systemem informatycznym do przyjmowania zgłoszeń, a nasze usługi możemy świadczyć 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Instalujemy i serwisujemy routery i modemy DSL, infrastrukturę i urządzenia telekomunikacyjne oraz informatyczne. Prowadzimy serwis informatorów multimedialnych, infokiosków, automatów kolejkowych, mediaplayerów, listomatów i autopostów. Instalujemy okablowanie strukturalne. Zajmujemy się też serwisem monitorów LCD, depozytorów kluczy i urządzeń bankowo-biurowych.

 
Ponad 15 lat doświadczenia
 
Ponad 2500
wdrożeń
 
Ponad 500
klientów
 
Wykwalifikowany zespół 80 osób
 
Gwarancja SLA:
3-4 ha
 
Serwis 24/7
na życzenie
Zaufali nam
WARSZAWA
NEWSLETTER